Narutowicza 1, Kraśnik
Krasińskiego 11, Kraśnik
Urzędowska 435, Kraśnik

Poradnia Stomatologiczna

Poradnia Stomatologiczna

Mówi się, że dobry dentysta jest na wagę złota. Zgadzamy się z tym, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi stomatologami.

Dbają oni o to, aby nie tylko w profesjonalny sposób przeprowadzić zabiegi, ale również zapewnić przyjemną atmosferę, która pozwala zapomnieć o stresie związanym z wizytą u dentysty.

W naszych poradniach stomatologicznych w Kraśniku proponujemy kompleksowe zabiegi stomatologiczne dla osób w każdym wieku. Naszym pacjentom oferujemy komfort korzystania z najnowocześniejszego sprzętu, w tym z zaawansowanych i bezpiecznych dla zdrowia systemów rentgenowskich oraz wygodnych foteli stomatologicznych.

Co ważne, w naszych poradniach na miejscu zdiagnozujemy każdą dolegliwość bez konieczności odwiedzania innych placówek.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, posiadamy z NFZ umowę, aby bezpłatnie każdy ubezpieczony mógł skorzystać ze świadczeń stomatologicznych.

Wykonujemy RTG-RVGRadiowizjografię cyfrową zębów

Najnowsze innowacyjne RVG - radiowizjografia cyfrowa zęba marki Sirona z obrazem na monitorze zamiast tradycyjnej kliszy, zminimalizowana do zera dawka promieniowania rentgenowskiego w porównaniu z tradycyjnym RTG zęba.

Stomatologia dziecięca

Nasza placówka w Kraśniku specjalizuje się również w stomatologii dziecięcej, sami również jesteśmy rodzicami. Zdajemy sobie sprawę, że nakłonienie dziecka do spotkania z dentystą jest niezwykle trudnym wyzwaniem. Dlatego właśnie każdy nasz stomatolog troszczy się o komfort maluchów i dorosłych. W tym celu dla zminimalizowania stresu stosujemy wiele prostych ale skutecznych rozwiązań:

W oczekiwaniu na wizytę nie pozostawiamy dziecka bez opieki personelu. Zawsze znajduje się pod troskliwą opieką naszych fachowców, którzy zapewnią mu zabawę na czas oczekiwania wizyty lekarskiej. Dla rozluźnienia sytuacji mamy "tajemniczy stolik" w którym ukryliśmy mnóstwo książeczek do kolorowania i wydawnictw edukacyjnych.

Gdy leczenie staje się konieczne, mogą być Państwo spokojni o swoje dzieci. Dentysta oraz asystentki zajmą się Waszą pociechą tak, aby nie poczuło strachu, ani żadnego dyskomfortu związanego z wizytą.

Leczymy ząbki dzieciom również w ramach umowy z NFZ, bezpłatnie na ubezpieczenie.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim Pacjentom optymalnej opieki medycznej.
Narutowicza 1, Kraśnik
+48 81 825 06 01, +48 81 473 21 67
pn.-pt. 8.00-18.00
Krasińskiego 11, Kraśnik
+48 81 825 99 64
pn.-pt. 8.00-18.00; so. 8.00-14.00
Urzędowska 435, Kraśnik
w Szkole nr 3 im A. Mickiewicza
+48 510 475 729
nzozdoktor@wp.pl

rejestracjadoktor@wp.pl

W naszej działalności skupiamy się głównie na leczeniu rodzinnym. Zapraszamy osoby z miejscowości: Kraśnik, Urzędów, Janów Lubelski, Wilkołaz i innych.

Rtg punktowe zęba rvg zęba klipsy z akrony Urzędów
Nawigacja
Przychodnia Doktor:
  • Lekarz Rodzinny POZ

  • Poradnia Stomatologiczna

  • Poradnia Ortodontyczna

  • Poradnia Protetyczna

  • Poradnia Endokrynologiczna

  • Gabinet USG

  • Rehabilitacja i Fizjoterapia

  • Pielęgniarka Środowiskowa

  • Położna Środowiskowa

  • Punkt Szczepień

dentysta, fizjoterapia, gabinet usg, klipsy z akrony, koronki porcelanowe, lekarz dentysta, lekarz ortodonta, lekarz poz, lekarz radiolog, lekarz stomatolog, mosty, ortodonta, pielęgniarka środowiskowo-rodzinna, położna środowiskowa, poradnia endokrynologiczna, poradnia ortodontyczna, poradnia protetyczna, poradnia stomatologiczna, protetyka, protezy elastyczne, protezy z akronu, punkt szczepień, radiolog, radiowizjografia cyfrowa zęba, rehabilitacja, rtg punktowe zęba, rvg zęba, specjalista ortodonta, specjalista stomatolog, stomatolog, usg doppler, usg jamy brzusznej, usg kolorowy doppler, usg kończyn, usg narządu rodnego, usg tarczycy, usg tętnic i żył, usg ślinianek, Kraśnik, Urzędów, Janów Lubelski, Wilkołaz


Protetyka protezy elastyczne z akronu mosty Urzędów Pielęgniarka środowiskowo-rodzinna Janów lubelski Położna środowiskowa punkt szczepień Janów lubelski Punkt szczepień radiowizjografia cyfrowa zęba Kraśnik Lekarz dentysta ortodonta radiolog rodzinny poz Kraśnik Lekarz radiolog Specjalista ortodonta stomatolog Kraśnik