Doktor_Strona_Poradnie_rehab

Nowo otwarty zakład rehabilitacji w sierpniu 2014 roku zapewni Państwu pełny zakres świadczeń:

1. Rehabilitacja kręgosłupa poprzez masaż leczniczy działa przeciwbólowo, nie musimy przyjmować szkodliwych leków. Masaż leczniczy rozluźnia mięśnie, zwiększa elastyczność wiązadeł i poprawia ruchomość stawów.
2. Indywidualna praca z pacjentem w zakładzie wg metod neurofizjologicznych lub w domu pacjenta, ćwiczenia wspomagane, pionizacja, ćwiczenia czynne w odciążeniu i czynne z oporem, ćwiczenia czynne wolne i czynne z oporem, ćwiczenia izometryczne, nauka czynności lokomocji, wyciągi.
3. Naświetlanie promieniowaniem widzialnym, podczerwonym -miejscowe Lampą Sollux, Laseroterapia skaner, Laseroterapia punktowa
4. Oferujemy zabiegi najnowszym sprzętem do elektroterapii tj. galwanizacje, jonoforezę, elektrostymulację, tonolizę, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, prądy Tensa, prądy Traeberta, prądy Kotza, ultradźwięki miejscowe, ultrafonoforeza.
5. Magnetoterapia jest naturalną i szeroko stosowaną terapią pro-zdrowotną, stosowaną również w zakresie uśmierzania bólu i gojenia ran. Metoda ta wykorzystuje pole magnetyczne aby w naturalny sposób usprawniać przepływ krwi i tlenu co ułatwia gojenie ran i regenerację komórek. Magnetoterapia jako bezinwazyjna metoda, jest uznawana przez Światową Organizację Zdrowia za bezpieczną i nie dającą żadnych efektów ubocznych.

SIEDZIBA GŁÓWNA:    KRAŚNIK ul. Narutowicza 1

REJESTRACJA OSOBISTA LUB TELEFONICZNA POD NUMEREM tel. 81 825 06 01; 81 473 21 67